فکر نمیکردم پنج گل بزنیم

فکر نمیکردم پنج گل بزنیم

یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس پس از پیروزی پرگل تیمش مقابل گل‌گهر اعلام کرد که فکر نمی‌کرد تیمش این تعداد گل را به ثمر برساند و این نتیجه برای او هم قابل پیش‌بینی نبوده است

یحیی گل‌محمدی پس از برتری پنج بر صفر پرسپولیس مقابل گل‌گهر در دیدار معوقه هفته دهم لیگ برتر اظهار داشت: نتیجه خیلی خوبی گرفتیم. نیمه اول پایاپای و نزدیک بود. نیمه دوم خوب دفاع کرده و از تمام موقعیت‌ها هم خوب استفاده کردیم. باید به بازیکنانم تبریک بگویم در زمان موقعیت‌هعای حریف خوب دفاع کرده و ضد حملات خوبی هم زدند. از نتیجه خوشحال هستیم و از میزبانی گل گهر هم تشکر می‌کنیم.

وی افزود: به مسئولان شهر برای ساخت این ورزشگاه زیبا تبریک می گویم  و از پرسپولیسی‌های سیرجان هم تشکر  می کنم. این نتیجه برای من هم غیر قابل پیش بینی بود.

به گزارش فارس، گل محمدی در نشست خبری اظهار داشت: وقتی موقعیت‌ها وارد دروازه می‌شود این نتایج خوب هم رقم می‌خورد. 

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: در دیدارهای قبلی مثل بازی با مس رفسنجان هم موقعیت‌های زیادی داشتیم که اگر گل می‌شد نتیجه خوبی رقم می‌خورد و پر گل حریف را شکست می‌دادیم. با این وجود مقابل گل گهر موقعیت‌های خود را وارد دروازه حریف کرده و توانستیم نتیجه خوب را به دست آوریم. 

گل محمدی در ادامه حضور در نشست خبری تصریح کرد: به تمام مسئولان سیرجان برای ساخت این ورزشگاه زیبا تبریک می‌گویم و از آنها تشکر می‌کنم. همچنین بار دیگر از استقبال تمام پرسپولیسی‌های سیرجان ممنون هستم. خیلی زحمت کشیده و به ما انرژی دادند. فکر می‌کنم بازی خیلی خوبی برای ما بود. در نیمه اول رقابت پایاپایی داشتیم و حریف هم فرصت برای به ثمر رساندن گل داشت.

وی افزود: در نیمه اول توانستیم به گل برسیم. دیدار درگیرانه فیزیکی و سختی بود. در نیمه دوم هم خیلی خوب دفاع کرده و خوب از ضد حملات استفاده کردیم. توانستیم به خوبی کنترل جریان بازی را در دست بگیریم و خوشبختانه از تمام موقعیت‌هایمان هم به خوبی استفاده کردیم تا نتیجه خوبی بگیریم.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد:‌ به هواداران پرسپولیس قهرمانی نیم فصل را تبریک می‌گویم و فکر می‌کنم در مجموع تیم ما بازی خوبی انجام داد. گل گهر هم تیم خوب و منسجمی است که به خصوص در ضربات ایستگاهی فوق العاده خطرناک است. از این نتیجه خیلی خوشحال هستیم و امیدوارم بتوانیم این روند را ادامه بدهیم.

گل محمدی درباره اینکه آیا تصور می‌کرد تیمش با نتیجه 5 بر صفر گل گهر را شکست بدهد توضیح داد: تصور این نتیجه سخت بود و خودم فکر نمی‌کردم مقابل گل گهر 5 بر صفر برنده شویم. در بسیاری از دیدارهای نیم فصل اول موقعیت‌های خیلی زیادی داشتیم که آنها را از دست می‌دادیم اما امروز توانستیم از فرصت‌هایمان استفاده کنیم. در دیدارهای دیگر هم می‌توانستیم پرگل برنده شویم اما امروز در استفاده از موقعیت‌ها عملکرد پرسپولیس خوب بود.

وی در باره برنامه باشگاه پرسپولیس در نقل و انتقالات نیم فصل و احتمال جذب علیرضا ابراهیمی مدافع گل گهر گفت: بسیاری از اسامی مطرح شده گمانه زنی است، اما آنچه مهم است بسیاری از بازیکنان با کیفیت با تیمشان قرارداد دارند و خیلی سخت بتوان آنها را جذب کرد. مهدی ترابی که یک بازیکن کامل است را به دلیل اینکه قراردادش با تیم العربی قطر فسخ شده بود جذب کردیم. جذب سایر نفرات مدنظر خیلی مشکل است. باید ببینیم در چند روز باقیمانده تا شروع نیم فصل دوم چه اتفاقاتی رخ می‌دهد تا بتوانیم بازیکن جدیدی را جذب کنیم.

سرمربی پرسپولیس در باره اینکه لیست نفرات بزرگسال پرسپولیس پر شده توضیح داد: بابت لیست مشکلی نداریم و با توجه به جای خالی لیستمان می‌توانیم بازیکن جدید جذب کنیم.

گل محمدی ادامه داد: از مسئولان برگزاری مسابقات به دلیل شادی و نشاط وارد اجتماع و جامعه می‌کنند تشکر می‌کنم. فکر می‌کنم کار ارزشمند و بزرگی انجام می‌دهند. ورزشکاران و فوتبالیست‌ها هم ایثار کرده و قشر مفیدی برای جامعه هستند. آنها برای مردم نشاط ایجاد می‌کنند و در این وضعیت کرونایی با بازی خود کار بزرگی انجام می‌دهند. 

وی عنوان کرد: از مردم عزیز ایران می‌خواهم واقعا رعایت کنند، نزدیک سال جدید هستیم و امیدوارم همه سلامت باشند و نکات بهداشتی را در این شرایط سخت رعایت کنند. اگر می‌خواهیم به سلامت جامعه و خودمان کمک کنیم باید تا جایی که امکان دارد مسائل بهداشتی را رعایت کنیم.

لینک کوتاه : sirjanvarzeshi.ir/n/592c12
منتشر شده در 1399/12/1 توسط ادمین 4
نظرات (0)

نظری ثبت نشده است

ارسال نظر