بیانیه باشگاه گل گهر

بیانیه باشگاه گل گهر

در پی خوشحالی نامتعارف بعد از گل گادوین منشا پس از بازی مقابل نساجی و محرومیت این بازیکن باشگاه گل‌گهر بیانیه رسمی صادر کرد که در ادامه میخوانیم

به نام خدا

قبل از هر سخنی باید اشاره کنیم این اولین  واکنش باشگاه گل‌گهر به اتفاقی است که برای گادوین منشا در بازی با نساجی افتاد.

قطعا و صریحا اعلام می‌کنیم که اگر کمیته محترم اخلاق هم به این اتفاق ورود نمی‌کرد ارکان تیم گل‌گهر با این حرکت برخورد می‌کردند و قصد این کار را هم داشتند که حداقل آن عذرخواهی از جامعه ورزش و ۱۰ درصد جریمه قطعی است؛"  اما نکته عجیب در این ماجرا ذوق زدگی پیج های هواداری برای بهره برداری به نفع یک تیم و البته سرعت عمل کمیته اخلاق است.

واقعیتی وجود دارد که در رابطه با موارد مشابه  سکوت رسانه‌ای و چشم پوشی قضایی در میان بوده است و این اتفاق از عدالت به دور است و حس تبعیض را در هواداران فوتبال به وجود خواهد آورد و ثمره آن چند دستگی کنونی در فوتبال است که جای لذت را گرفته است.

اگر قرار است عدالت با قدرت سخت عمل کند باید برای همه تیم‌ها اینگونه باشد. موارد بسیاری هستند که حرف ما را در مورد این رفتار دوگانه ثابت می‌کنند.

باز هم خاطر نشان می‌کنیم حرکت گادوین منشا با اینکه اهانت به هیچکدام از ارکان مسابقه و هواداری نبوده و صرفا یک رفتار هیجانی بوده محکوم می‌کنیم و در همین راستا ١٠ درصد از قرارداد او کسر کردیم و از جامعه ورزش عذرخواهی می کنیم.

عدالت تنها چیزی است که برای همه خوش آیند است و گمان تک قطبی سازی فوتبال ایران توسط جریانی مشخص را از بین خواهد برد.

برچسب ها

لینک کوتاه : sirjanvarzeshi.ir/n/4e885c
منتشر شده در 1399/11/27 توسط ادمین 4
نظرات (0)

نظری ثبت نشده است

ارسال نظر